סלון איטלקי

האיטלקים מוכרים כמעצבי הרהיטים הידועים בעולם ,גם כאשר מדובר ברהיטי עור כמו סלון איטלקי שהוא מחזיק מעמד הרבה שנים ואינו מתבלה מהר. הבדים והעיצובים הם מן האיכותיים ביותר הגימור וחומרי הגלם הם מן הטובים ביותר. ניתן למצוא סלון איטלקי במגוון אולמות תצוגה של יבואני הרהיטים ברחבי הארץ . ניתן למצוא מגוון רב של סגנונות כמו מערכת ישיבה מודרנית , מערכת ישיבה קלאסית , כפרית ובסגנון עתיק . יש להתאים את סלון איטלקי לשאר רהיטי הבית , על מנת שתיווצר הרמוניה והסגנון יהיה אחיד זה אמנם נכון שרהיטי יבוא כמו סלון איטלקי עלולים להיות יקרים יותר אך על איכות משלמים. הרי לא כל שנה נחליף סלון ולכן עדיף הוצאה חד פעמית מאשר להחליף כל שנה ושנתיים סלון , מה שיעלה לנו בסופו של דבר הרבה יותר.
 
סלון איטלקי
 
סלון איטלקי במבצע
 
יוקר המחיה הגבוה בישראל, גורם לנו לחשוב פעמיים לפני הוצאה גדול כמו רכישת רהיטים ובמיוחד רהיטי יבוא כמו סלון איטלקי ניתן לרכוש מערכת סלון איטלקית במחירי מבצע גם בגלל התחרות הרבה שיש בין חנויות רהיטים ויבואניות וגם בסוף כל שנה אזרחית כל חנויות הרהיטים מחליפות את הקולקציה הישנה בחדשה כך, שניתן למצוא קולקציה מהשנה שעברה בהנחות ענק מה שמשתלם להרבה אנשים שמעוניינים לרכוש דווקא סלון איטלקי . תוכלו למצוא גם באמצעות הרשת את הקווים המיוחדים של העיצובים המרהיבים במערכות הסלון האיטלקיות . ניתן למצוא סלונים פינתיים, ספות של שתיים ושלוש וכורסאות מרהיבות שניתן להוסיף לכל סלון על פי התאמה. יש להוסיף ריהוט משלים כמו מזנון ,שולחן,סלון כך שיתאימו למראה הכללי.
 
התאמת הסלון לבית
 
אם יש לכם ילדים קטנים או בעלי חיים, מן הסתם לא תבחרו מערכת ישיבה לסלון או סלון יוקרתי איטלקי העשוי מבדי ריפוד בהירים. ילדים נוטים ללכלך ולא כדאי כי סלון יוקרתי איטלקי יתלכלך ויתבלה מהר. לשם כך, יש לבחור בבדי ריפוד כהים או בדי ריפוד הדוחים כתמים כמו פייבר או סלונים איטלקיים העשויים מעור שאינם קולטים לכלוך או כתמים את כל הדברים האלה יש לקחת בחשבון לפני שמתחילים בחיפוש אחר מערכות ישיבה איטלקיות.