ספות עור

 
בכל בית שתיכנסו אליו, עיניכם ידלגו באופן אוטומטי מפתח הדלת היישר אל הסלון. הסלון הוא החלל החשוב ביותר בבית, וככזה, צריך להשקיע בו מחשבה יתרה .הסלון הוא המקום שבו תוכלו לבטא את הטעם שלכם במשחקי הצבע המיוחדים על הקירות, לאתגר את האורחים ביצירות אומנות או להרשים  באמצעות ספות עור איכותי.
 
תכנון ועיצוב הסלון
 
בתהליך עיצוב הסלון, חשוב להקדיש מחשבה לתכנון המיקום של כל אחד מהרהיטים, על-מנת לאפשר ניצול מיטבי של החלל ונוחות מקסימאלית. לדוגמא, יש לשקול האם גודל הסלון מחייב מערכות ישיבה פינתיות או דווקא ספות נפרדות, מה צריך להיות אורכה של הוויטרינה ואפילו איזה גודל של מסך טלוויזיה יהיה מתאים לגודל הסלון הנתון. לאחר שתדעו את גודלם של הרהיטים שנדרשים לכם, תוכלו לגשת למלאכת העיצוב המהנה. גם כאן חשוב להקדים מחשבה למעשה ולשאול את עצמכם מה הייתם רוצים שהסלון ישדר למי שנמצא בו – נינוחות או עוצמה, קלילות או בגרות, אופנתיות או קלאסיות?  יש לציין כי ספות עור הוא מרשים ונוח במיוחד כאשר ישנם ילדים היות ואין הוא סופג כתמים
 
ספות עור
 
יצירת מראה יוקרתי
 
אם תבחרו במערכת ישיבה כמו ספות עור או כורסאות מעוצבות מעור, לדוגמא, תשדרו באופן מידי שמדובר בבית יוקרתי, מבוסס, כזה שהישיבה על הספה בו היא לא משהו מזדמן, אלא אקט משמעותי ומפנק. גם צבע ספות עור יכול, כמובן, לסייע בהעברת המסר – ספות בצבע הלבן והאופנתי, שישתלבו עם סלון בגווני שחור-לבן, כמו שולחן שחור עם ציפוי זכוכית, ויטרינה שחורה ושטיחון פרווה לבן, יקנו לבית שלכם מראה צעיר ומעודכן. ספת עור אדומה ובוהקת שתשבור את הסדר השחור-לבן תוכל לעשות אף היא את העבודה.
 
לעומת זאת, בחירה של ספות עור בגוונים כהים; חום, כחול או שחור, תקנה לבית מראה קלאסי, עשיר ומבוגר יותר. להשלמת האווירה ניתן לשלב רהיטים מעץ מלא בגוונים כהים. אם אתם טיפוסים שאוהבים לחרוג מהמסגרת, תוכלו לבחור ולבחור סלון עור בגוון יוצא דופן כמו סגול, כתום או ירוק. בחירה כזו תיתן לסלון את הייחודיות שלו עם מעט אומץ ובלי הרבה מאמץ. מעבר למראה היוקרתי, של ספות עור יש, כמובן, יתרונות נוספות כמו: יכולת ניקוי פשוטה ועמידות לאורך שנים.